Instytut Zarządzania Środowiskiem i Oceny

Instytut Zarządzania Środowiskiem i Ewaluacji jest największym profesjonalnym organem zajmującym się praktykami środowiskowymi, z 15 000 członkami i osobami prywatnymi w Wielkiej Brytanii i innych krajach.

członków IEMA ma zasadnicze znaczenie dla tych, którzy pracują w dziedzinie ochrony środowiska, prowadzenie na bieżąco z obowiązującymi przepisami ochrony środowiska i ustawodawstwa, organizuje ponad 100 inicjatyw regionalnych w zakresie ochrony środowiska, 20 razy w roku publikuje magazyn The magazyn ekologicznym (ang.) rosyjskim. , publikuje najlepsze praktyczne książki na wybrane tematy związane z ochroną środowiska i organizuje krajowe konferencje dla ekspertów w dziedzinie ekologii.

Organizacje często proszą o członkostwo IEMA w opisach stanowisk pracy przez kompetentnych, wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Jednym z największych źródeł informacji na temat ochrony środowiska jest oficjalna strona internetowa IEMA. [1]

Organizacje doszły do ​​potrzeby uważnej pracy z dbałością o środowisko, a polityka rządu brytyjskiego w sprawie zmian klimatu, dotycząca efektywnego wykorzystania zasobów, doprowadziła do tego, że sektor ochrony środowiska odgrywa kluczową rolę w rozwiązywaniu problemów środowiskowych. IEMA od 10 lat jest liderem w dziedzinie ochrony środowiska i nadal pozostaje liderem wśród stale rosnącej liczby członków, która jest uznawana przez rząd Wielkiej Brytanii.

IEMA jest złożonym organem Towarzystwa Ochrony Środowiska (angielskim) rosyjskim. , która pozwala ci przyjąć status uprzywilejowanego obrońcy natury [2] .

IEMA jest kompententnym ciało EMAS (ang.) Rosyjski. Unia Europejska. Instytut promuje również system Acorn ( BS 8555 ), etapowe wdrażanie systemu zarządzania środowiskowego w ISO 14001 .

IEMA zatwierdza również szkolenia dla firm prowadzących szkolenia. Obecnie istnieje ponad 80 akredytowanych ośrodków szkoleniowych.

Notatki

  1. ↑ IEMA – Witamy w IEMA Jobs
  2. ↑ Lista naszych członków Organy – Licencjonowane do Nagrody CEnv Zarchiwizowane 20 sierpnia 2007.

Start a Conversation

Your email address will not be published. Required fields are marked *