Skip to content
Kongres POWERPOL UTILITIES - Waste & Water Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
01.09.2011.
Image28 września 2011 odbędzie się pierwsza edycja Ogólnopolskiego Kongresu POWERPOL UTILITIES – Waste & Water, który organizowany jest przez Europejskie Centrum Biznesu oraz firmę Ernst & Young.
Image

Kongres podejmować będzie zagadnienia związane głównie z kierunkami zmian otoczenia regulacyjnego w Polsce w zakresie gospodarki odpadami. W szczególności dyskusji zostaną poddane kwestie recyklingu odpadów komunalnych; wymagań krajowych i prawodawstwa UE dotyczącego odpadów jak i obecny stan tej części gospodarki w Polsce. Uczestnicy eventu przeanalizują możliwe sposoby optymalizacji odpadów oraz realizacji inwestycji w zakresie ich przekształcania w Polsce. Program kongresu zakłada również prezentację wyników raportu podsumowującego doświadczenia 10 krajów UE w zakresie wypełnienia wymogów unijnych dotyczących gospodarki odpadami komunalnymi.
Organizator zakłada iż przekrojowe spojrzenie zaproszonych Prelegentów na zachodzące i spodziewane transformacje pozwoli uczestnikom wyciągnąć wnioski dotyczące całego sektora i poszczególnych segmentów rynku, a tym samym lepiej przygotować się do nadchodzących zmian. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.utilities.powerpol.pl.
Program:  POBIERZ
Formularz zgłoszeniowy:  POBIERZ

Miejsce: Warszawa; Hotel Marriott
Nazwa firmy: Europejskie Centrum Biznesu
E-mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
Telefon: 81 747 65 10; 600  093 005
www.utilities.powerpol.pl
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informacja o ciasteczkach

EkoNewsletter - Biuletyn Ekoportal.eu | X

Zachęcamy do rejestracji w Portalu Ochrony Środowiska Ekoportal.eu [w prawej kolumnie pośrodku] oraz prenumeraty biuletynu EkoNewsletter [w prawej kolumnie u góry]. Raz w miesiącu wprost do Twojej skrzynki mailowej trafi zestaw najważniejszych informacji  z ochrony środowiska mijającego miesiąca. Zapraszamy również na nasze Forum.

 

Flesz

Dodaj nasze kanały RSS


Zamów EkoBiuletyn

Zamów bezpłatny EkoBiuletyn. Co najmniej raz w miesiącu otrzymasz na maila biuletyn z najnowszymi informacjami związanymi z ochroną środowiska.


Zobacz poprzednie wydania EkoBiuletynu Ekoportal.eu

Logowanie / Rejestracja

Logowanie/Rejestracja

RSSPortal Ochrony Środowiska Ekoportal.eu to: ochrona środowiska , ekologia , ochrona przyrody , biopaliwa.
To także informacje i artykuły na tematy takie jak odpady , recykling , ścieki oraz GMO i ekologia.

web metrics