Skip to content
Zachodniopomorskie: poszukiwania lidera ekologicznego Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
28.08.2011.
ImageWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Szczecinie zorganizował konkurs pod nazwą "Zachodniopomorski Lider Ekologii". Do udziału zaproszone są wszystkie zainteresowane samorządy.
Konkurs ma na celu docenienie działalności w zakresie ochrony środowiska wskutek wyłonienia tych gmin, które charakteryzują się największą aktywnością oraz osiągnięciami w działaniach na rzecz ochrony środowiska, a także budowania świadomości ekologicznej  wśród mieszkańców.
Konkurs obejmuje swym zakresem przedsięwzięcia inwestycyjne i nieinwestycyjne, które sprzyjają ochronie środowiska w takich obszarach, jak: gospodarka odpadami, gospodarka ściekowa, ochrona powietrza czy edukacja ekologiczna w latach 2009-2010.
Regulamin oraz ankieta konkursowa znajdują się na stronie www.wfos.szczecin.pl. Termin składania materiałów konkursowych mija 30 listopada 2011 r.


Źródło: portalsamorzadowy.pl
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informacja o ciasteczkach

EkoNewsletter - Biuletyn Ekoportal.eu | X

Zachęcamy do rejestracji w Portalu Ochrony Środowiska Ekoportal.eu [w prawej kolumnie pośrodku] oraz prenumeraty biuletynu EkoNewsletter [w prawej kolumnie u góry]. Raz w miesiącu wprost do Twojej skrzynki mailowej trafi zestaw najważniejszych informacji  z ochrony środowiska mijającego miesiąca. Zapraszamy również na nasze Forum.

 

Flesz

Dodaj nasze kanały RSS


Zamów EkoBiuletyn

Zamów bezpłatny EkoBiuletyn. Co najmniej raz w miesiącu otrzymasz na maila biuletyn z najnowszymi informacjami związanymi z ochroną środowiska.


Zobacz poprzednie wydania EkoBiuletynu Ekoportal.eu

Logowanie / Rejestracja

Logowanie/Rejestracja

RSSPortal Ochrony Środowiska Ekoportal.eu to: ochrona środowiska , ekologia , ochrona przyrody , biopaliwa.
To także informacje i artykuły na tematy takie jak odpady , recykling , ścieki oraz GMO i ekologia.

web metrics