Skip to content
Więźniowie posprzątają lasy na Mazowszu Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
22.08.2011.
Image30 skazanych będzie sprzątać lasy, porządkować ścieżki przyrodnicze oraz przeprowadzać doraźne remonty budynków i obiektów. Porozumienie to element realizowanego od maja br. programu "Czyste lasy na Mazowszu".
- Poza tym więźniowie będą też uczestniczyć w specjalnych zajęciach prowadzonych przez pracowników Mazowieckiego Zespołu Parków Krajobrazowych - poinformowała Marta Milewska, rzeczniczka Urzędu Marszałkowskiego.
Zdaniem Janiny Ewy Orzełowskiej, członka zarządu województwa, jest to dla więźniów duża szansa na resocjalizację. Jak dodaje, aktywność i praca na rzecz regionu stanowi ważny element powrotu do normalnego funkcjonowania w społeczeństwie.
Współpraca prowadzona będzie w latach 2011-2014.


Źródło: polskieradio.pl
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informacja o ciasteczkach

EkoNewsletter - Biuletyn Ekoportal.eu | X

Zachęcamy do rejestracji w Portalu Ochrony Środowiska Ekoportal.eu [w prawej kolumnie pośrodku] oraz prenumeraty biuletynu EkoNewsletter [w prawej kolumnie u góry]. Raz w miesiącu wprost do Twojej skrzynki mailowej trafi zestaw najważniejszych informacji  z ochrony środowiska mijającego miesiąca. Zapraszamy również na nasze Forum.

 

Flesz

Dodaj nasze kanały RSS


Zamów EkoBiuletyn

Zamów bezpłatny EkoBiuletyn. Co najmniej raz w miesiącu otrzymasz na maila biuletyn z najnowszymi informacjami związanymi z ochroną środowiska.


Zobacz poprzednie wydania EkoBiuletynu Ekoportal.eu

Logowanie / Rejestracja

Logowanie/Rejestracja

RSSPortal Ochrony Środowiska Ekoportal.eu to: ochrona środowiska , ekologia , ochrona przyrody , biopaliwa.
To także informacje i artykuły na tematy takie jak odpady , recykling , ścieki oraz GMO i ekologia.

web metrics