Skip to content
Volkswagen stawia na OZE Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
30.08.2011.
ImageNiemiecki koncern samochodowy Volkswagen zamierza  wciągu najbliższych dwóch lat zainwestować w OZE miliard euro. Jak niemiecki koncern zamierza wykorzystać swoje pieniądze? Wersja minimum zakłada zakup udziałów w dwóch farmach wiatrowych.
Analitycy są zdania, że niemieckie firmy będą szukały nowych źródeł energii elektrycznej. Jest to związane z planowanym w przyszłej dekadzie całkowitym wyłączeniem siłowni jądrowych. Duże niemieckie koncerny już teraz poszukują alternatywnych źródeł energii, mogących zastąpić atomówki.Źródło: wnp.pl
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informacja o ciasteczkach

EkoNewsletter - Biuletyn Ekoportal.eu | X

Zachęcamy do rejestracji w Portalu Ochrony Środowiska Ekoportal.eu [w prawej kolumnie pośrodku] oraz prenumeraty biuletynu EkoNewsletter [w prawej kolumnie u góry]. Raz w miesiącu wprost do Twojej skrzynki mailowej trafi zestaw najważniejszych informacji  z ochrony środowiska mijającego miesiąca. Zapraszamy również na nasze Forum.

 

Flesz

Dodaj nasze kanały RSS


Zamów EkoBiuletyn

Zamów bezpłatny EkoBiuletyn. Co najmniej raz w miesiącu otrzymasz na maila biuletyn z najnowszymi informacjami związanymi z ochroną środowiska.


Zobacz poprzednie wydania EkoBiuletynu Ekoportal.eu

Logowanie / Rejestracja

Logowanie/Rejestracja

RSSPortal Ochrony Środowiska Ekoportal.eu to: ochrona środowiska , ekologia , ochrona przyrody , biopaliwa.
To także informacje i artykuły na tematy takie jak odpady , recykling , ścieki oraz GMO i ekologia.

web metrics